Historie značky KMR

 

 

Karl Matthias Reich pocházel z vorařské rodiny ve Schwarzwaldu a v roce 1914 zahájil výrobu drátěného zboží a přístrojů pro zpracování drátu. V roce 1925 byl představen první stroj s názvem HOLZ-HER, Karl Matthias Reich tak položil základní kámen pro své mnohaleté úspěšné podnikání. V roce 2010 byl pro hřebíkovačky a spojovací materiál zaveden název REICH, který byl v roce 2016 rebrandován na KMR. KMR v současné době patří do portfólia značek společnosti BeA GmbH, která zastřešuje skupinu BeA (BeA-Group) s 11 dceřinnými společnostmi a 3 pobočkami po celém světě.

 

 

 

Skupina BeA

 

Skupina BeA sehrává vedoucí roli na evropském trhu v oblasti spojovací techniky pro dřevěné a dřevu podobné materiály. Obchoduje prostřednictvím globálního uskupení dceřiných a podílových společností se spojovací technikou vyvinutou a vyrobenou v Německu (pneumatické sponkovačky a hřebíkovačky, plynové hřebíkovačky) a příslušným spojovacím materiálem (spony, páskované hřebíky a vruty). Produkty se vyznačují inovativními technologiemi, vysokým standardem kvality a moderními výrobními postupy.

 

Jedna společnost - dvě značky

 

Vedle značky BeA, která míří především do průmyslu a výrobních firem, kde jsou společnosti skupiny BeA schopné nabídnout pozici systémového dodavatele, který vyvíjí a vyrábí aplikačně a procesně orientovaná, často i robotizovaná řešení, představuje značka KMR špičkové výrobky spojovací techniky pro řemeslníky. Díky vývojovému, výrobnímu, obchodnímu a servisnímu zázemí skupiny BeA se nyní dostává řada kvalitních přístrojů pro spojování značky KMR, včetně univerzálního programu (spony, hřebíky, vruty) do oblasti řemeslné výroby.

 

 

 

 

© 2022 BeA CS, spol. s r. o.