Tiskové zprávy

 

 

14. října 2016

Budoucnost má nové jméno   > otevřít PDF

 

1. ledna 2017

KMR ‒ Partner pro řemeslo   > otevřít PDF

 

11. února 2017

Výherce naší soutěže na veletrhu Střechy Praha

Výhercem hřebíkovačky KMR 3890 byl vylosován pan Martin Tylich ze Světlé nad Sázavou. Blahopřejeme!

Historie značky KMR

 

 

Karl Matthias Reich pocházel z vorařské rodiny ve Schwarzwaldu a v roce 1914 zahájil výrobu drátěného zboží a přístrojů pro zpracování drátu. V roce 1925 byl představen první stroj s názvem HOLZ-HER, Karl Matthias Reich tak položil základní kámen pro své mnohaleté úspěšné podnikání. V roce 2010 byl pro hřebíkovačky a spojovací materiál zaveden název REICH. V roce 2013 převzala firmu Karl M. Reich Verbindungstechnik GmbH společnost Joh. Friedrich Behrens AG, ve které byla v roce 2016 integrovaná jako obchodní divize.

 

 

Karl M. Reich Verbindungstechnik

 

Karl M. Reich Verbindungstechnik je obchodní divize společnosti Joh. Friedrich Behrens AG. Značka REICH představuje špičkové výrobky spojovací techniky a je na trhu se svými kvalitními přístroji, kombinovanými přístroji a univerzálním programem (spony, hřebíky, vruty) pevně etablována. Již po desetiletí se těší mimořádné důvěře.

 

 

Skupina Behrens

 

Skupina Behrens sehrává vedoucí roli na evropském trhu v oblasti spojovací techniky pro dřevěné a dřevu podobné materiály. Před více než 100 lety založená společnosti Joh. Friedrich Behrens AG obchoduje prostřednictvím globálního uskupení dceřiných a podílových společností se spojovací technikou vyvinutou a vyrobenou v Německu (pneumatické sponkovačky a hřebíkovačky, plynové hřebíkovačky) a příslušným spojovacím materiálem (spony, páskované hřebíky a vruty). Produkty se vyznačují inovativními technologiemi, vysokým standardem kvality a moderními výrobními postupy.

 

 

 

 

© 2020 BeA CS, spol. s r. o.